Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön
Siirry ylös
Sisäänkirjautuminen

Pikakäynnistys

 Tervetuloa ylläpitämään Espoon Kaupungin liikuntaseurahakua.
  • Voit ylläpitää seuroja suoraa tältä sivulta
  • Tai voi siirtyä Liikuntaseurat listaan (jossa enemmän muokkausmahdollisuuksia tarjolla) napsauttamalla tästä

 

 

 

 Liikuntaseurat

 
Liitteet
  
  
Seuran lajit
  
Seuran kohderyhmä
  
  
  
  
  
Lisätiedot
  
  
KoripalloMiehetRisto Heikelä040-7018693bcespoo@gmail.com
13.3.2013 19:42
  
JääkiekkoPojat, MiehetNiko Merikanto+358400270857toimisto@bluesjuniors.fi
27.10.2015 12:58
  
BudoTytöt, Pojat, Naiset, MiehetJaakko Rissanen0400-630760dojo@kobushikai.fi
31.10.2013 10:42
  
BudoNaiset, MiehetMikko Toivanen040-1534959mikko.j.toivanen@mail.com
13.3.2013 19:47
  
MelontaTytöt, Pojat, Naiset, MiehetRune Filipsson045-3159112arkkitehti.filipsson@kolumbus.fi

​Harraste ja retkimelonta Sami Mutanen 040-7787303 tai sami.mutanen(at)iki.fi

Ratamelonta ja melontakoulut lapset Camilla Ekblad 050-4621714 tai camilla.ekblad(at)gmail.com

Melontakoulu aikuiset Anssi Nupponen 040-5014715 tai anssi.nupponen(at)avena.fi

Ratamelonta Lotta Walinen 050-5347292 tai lottawalinen@gmail.com

 

31.10.2013 10:47
  
Tytöt, Pojat, Naiset, MiehetJonne Savolainen040-5520514jonne.savolainen@iki.fi
31.10.2013 10:51
  
KaukalopalloMiehetJanne Jääskeläinen040-5289889janne@ta.fi
31.10.2013 10:52
  
Jalkapallo, Koripallo, Lentopallo, SalibandyTytöt, Pojat, Naiset, MiehetHanne Mangs050-9180021mangs@liikkukaa.org

​Jalkapallo Christian Thibault 044-5636067 tai thibault(at)sci.fi

Lentopallo Jyrki Inkinen 0400-419895 tai inkijy(at)gmail.com

Koripallo Zoran Tomic 040-7526242

Salibandy Antonino D`Allura 040-5610134 antonino.dallura(at)kone.com

31.10.2013 11:04
  
KoripalloTytöt, Pojat, Naiset, MiehetToni Taipale040-5533950toimisto@ebt.fi
27.10.2015 14:22
  
SulkapalloTytöt, Pojat, Naiset, MiehetJonas Hoffman050-4300365jhoffman.fin@gmail.com
31.10.2013 12:48
  
Futsal, JalkapalloTytöt, Pojat, Naiset, MiehetJuha Pylkkö044-7828761valmennuspaallikko@ebk.fi

​Jalkapallo ja futsal Petteri Olkkonen 044-7828761

27.10.2015 13:16
  
Keilailu, Kuntoliikunta, Käsipallo, Lentopallo, Voimistelu, YleisurheiluTytöt, Pojat, Naiset, MiehetOki Vuonoranta050-4359912info@esboif.fi

​Yleisurheilu Anders Wikholm 050-3410171 tai anders.wikholm@kluuvikiinteitot.fi  Voimistelu Oki Vuonoranta 050-4359912 tai  Voimistelu Oki Vuonoranta 050-4359912 tai oki.vuonoranta@esboif.fi Käsipallo Mika Konsin 0400-150057 mika.konsin@gmail.com Kuntoliikunta Håkan Blomberg 046-8509200 tai hakan.blomberg@helcom.fi Lentopallo Terhi Koskinen terhi.koskinen@plusterveys.fi Keilailu Paul Sihvonen 0400-985667 tai paul.carita.sihvonen@kolumbus.fi

27.10.2015 13:20
  
PurjehdusLauri Tukiainen09-8886881kansli@esbosegelforening.fi
31.10.2013 13:00
  
AmmuntaTytöt, Pojat, Naiset, MiehetMikael Friman0400-405105sekreterare@esboskytte.fi
27.10.2015 14:14
  
LentopalloNaiset, MiehetJorma Ikäheimo040-5118380eisku@espoonlahdenisku.net
31.10.2013 15:27
  
MiehetChaudary Ansar Rahim050-5250754ansarrahim@yahoo.com
13.3.2013 19:42
  
Amerikkalainen jalkapalloTytöt, PojatAlexandra Naumanen0500-480161alexanrda.naumanen@gmail.com
31.10.2013 13:06
  
BaseballToni Pullinen041-5488488expos@baseball.fi
31.10.2013 13:29
  
SalibandyPojat, NaisetAnja Lahtinen040-8352006anja.lahtinen@elisanet.fi
31.10.2013 13:07
  
TaekwondoTytöt, Pojat, Naiset, MiehetTero Alen050-9196719tero@hwarang.net
20.12.2016 9:34
  
LentopalloTytöt, NaisetHannu Lehto040-7552789halento@keskiespoo.net
27.10.2015 14:24
  
AlppilajitTytöt, Pojat, Naiset, MiehetKimmo Helle050-5989912kimmo.helle@metsafinance.com
31.10.2013 13:25
  
SquashTytöt, Pojat, Naiset, MiehetTapio Koivu050-5160664info@esrc.fi
31.10.2013 13:26
  
Liitokiekkko (Ultimate)Tytöt, Pojat, Naiset, MiehetNiina Sandholm044-3746473niina.sandholm@aalto.fi
31.10.2013 13:27
  
Koripallo, Kuntoliikunta, SuunnistusTytöt, Pojat, Naiset, MiehetLeena Noromaa040-8213838hallitus@espoonakilles.fi

​Koripallo Satu Lindqvist 040-8754403 tai satu.lindqvist@espoonakilles.fi Suunnistus Leena Noromaa 040-8213838 tai leena.noromaa@espoonakilles.fi Jumppa Monica Grönlund 09-8034142 tai monica.gronlund@espoonakilles.fi Kuntokoripallo Raimo Nordqvist 0400-4544613 tai raimono@suomi24.fi

27.10.2015 14:42
  
BiljardiTytöt, Pojat, Naiset, MiehetJoni Ahola09-42891727joni.ahola@espoonbiljardikerho.com
31.10.2013 13:32
  
Tytöt, Pojat, Naiset, MiehetMarkus Riutta040-6532261eek@eek.fi
28.10.2015 9:19
  
GolfTytöt, Pojat, Naiset, MiehetMaitta Kotaniemi-Rauramo040-5106073maitta.kotaniemi-rauramo@egs.fi
28.10.2015 9:24
  
MaastohiihtoTytöt, Pojat, Naiset, MiehetPatrik Ehrnrooth050-5060732patrik.ehrnrooth@gmail.com
28.10.2015 9:30
  
Naiset, MiehetMatias Parmala040-7727082info@ehms.fi
31.10.2013 13:41
1 - 30Seuraava